נתי יחיא בטור ראשון לקראת העונה החדשה

מאת: נתי יחיא

״ואז הגיע שיר העליה שהחזיר לנו קצת ממה שאנחנו זוכרים בפגרה המשעממת הזאת.״

אין לי ספק שהעיניים של כולם נשואות ל - 3/8/17- משחק גביע הטוטו הראשון שיפתח את העונה באצטדיון הברפלד. כן, הברפלד, שם בעצם לפני כמה שנים בדקה ה - 90 קרמה עור וגידים מדינת המרמורקים שמאז גדלה וצמחה למימדי אושר וצבע ביציע הכי מגוון בארץ.

היה כיף לפגוש את כולם באימון הפתיחה למרות שלא היה סוער משהו כהרגלנו באיצקודש. כנראה שחלק מהאנשים עדיין בתנומת הפגרה ובחום הקיץ המתיש, אין יותר טבעי מזה. ליגה לאומית זה כבר לא עניין של מה בכך, עלינו מדרגה ורואים את זה בכל ההתנהלות, אם זה בהנהלה, אם זה בשדרוג האיצטוני הקדוש ואם זה בכל האוהדים מסביב שעוזרים ותורמים למען לא נשכח מאין באנו ואיה אנחנו הולכים.

מספיק היה לשמוע בשיר האגדי של אייל, ככה באמצע הפראזה את המילים המרעידות: "כל שישי אני שלך,  מהסכך מריע לך..........מרמורקקקקקק״.


 

פנינו לרמלה, להמשיך בדרך, לנסוק באהבה ולהתענג מהעתיד, מטף ועד זקן, חובשי כיפה ואוכלי שניצל טבעול, כולם ללא יוצא מן הכלל אני בטוח ימלאו את היציע הרמלאי בשירה וריקודים כמו שרק אנחנו יודעים.
יהיו גם מכשולים, אין לי ספק, אבל בלי מכשולים זה לא כיף, מי כמונו יודעים את זה, אנחנו שיצאנו מחושך לאור, הכי כיף שזה לא בא בקלות כי אז הוורדוס יותר מתוק.


אז יאלה להתחיל לשנן ולהתכונן, חודש הבא ממשיכים בבניית התרבות המרמורקית שתופץ בכל הארץ, מהדרום לצפון עד כי כולם כבר ידעו מי אלו בעלי התופים דופקים והמגאפון צורח.


תודה להנהלה הקדושה שעמלים יומם וליל בהחתמת שחקנים כדי שיהיה לנו במה להתגאות ולב גדול לשינו ואייל שאילולא הם לכו תדעו איפה היינו עכשיו, בטוח שלא בירדן.

״מרמורק חיים לעולם איתך פוסע יאלה יאלה יאלה מרמורק...אדום עולה וקיץ מתוק לכולם.״